Jak traktowani z autyzmem?

Określa się to jako skomplikowanej zaburzenia rozwoju organizmu ludzkiego, który ma głównie wpływ na mózgu, układu nerwowego, społecznego samopoczucia i umiejętnościami komunikacyjnymi. Czynniki te są analizowane głównie w początkowej części życia do 3 lat [bbiseed.pl].


&byk; Objawy:
W ciągu pierwszych 18 miesięcy od dziecka obserwuje się pewne oznaki, natomiast dzieci z autyzmem wyświetlić następujące trudności:
1. Nie można prawidłowo reagować podczas gry.
2. Trudności podczas komunikowania się werbalnie i niewerbalnie.
3. Problemy w czasie interakcji społecznych.
Osoby cierpiące na autyzm prezentować następujące dane, które obejmują:
1. W ciągu wrażliwe w zakresie wzroku, smaku, zapachu, dotyku i słuchu.
2. Wykonać pewne powtórzenia w ruchach.
3. Dodatkowe przywiązanie do określonych obiektów.
4. Czy są w stanie komunikować się społecznie.
5. Zmienne zachowanie jak czasami pasywna i niepokój.
6. spędza więcej czasu sam na sam, a nie bycia z innymi.
7. Nie są przyjazne.
8. Brak oznak empatii.
&byk; Przyczyny:
Jest to choroba, która jest w pełni skorelowany z działania i regulacji mózgu. Oba czynniki dziedziczne i środowiskowe odgrywają kluczową rolę w powstawaniu tego niedoboru.
1. Czynniki powodu zaburzeń genetycznych:
Liczne geny odgrywają ważną rolę powoduje to problem, tworząc niewłaściwego rozwoju mózgu; niektóre spontaniczne tworzenie zakażeniom ze względu na obecność pewnych genów. Nieprawidłowa regulacja chromosomów i nieprawidłowości w układzie nerwowym są wspólne elementy powodujące autyzm.
2. Czynniki środowiskowe:
Mogą być spowodowane na skutek infekcji wywołanych wirusem ze względu na pewne komplikacje w czasie ciąży, obecność zanieczyszczeń zawartych w powietrzu.
Wiele innych czynników również prowadzić do rozwoju autyzmu, który obejmuje:
A. Nieprawidłowe składników odżywczych w diecie.
B. Zmiana w przewodzie pokarmowym.
C. Niezdolność ludzkiego ciała, aby właściwe wykorzystanie witamin i minerałów.
D. Czułość do szczepienia.
&byk; Diagnoza:
Pediatra może przeprowadzić pewne badania na dziecko, które obejmują badanie przesiewowe, oceny na egzaminie słuchu. Aby skontaktować się z układu nerwowego, takie jak szczegółowe testy ADI-R, autyzmu dziecięcego Rating Scale (samochody) i wiele więcej.
&byk; Leczenie:
Głównym celem jest zmniejszenie objawów i bardziej skoncentrować się na rozwoju i uczenia się technik. Niektóre środki obejmują terapie dotyczących zachowań i komunikacji rozwoju który koncentruje się na tych pojęć i uczy nowych metod i pomocy, aby prawidłowo funkcjonować w warunkach społecznych. Brak leków zalecanych do leczenia autyzmu, ale przyjmowanie pigułek antydepresyjnych pomaga pracować z lęku, i kilku zagadnień psychologicznych.