Nowoczesne etykiety termokurczliwe

Jako specjaliści w zakresie świadczenia usług poligraficznych dla naszych klientów, jesteśmy w stanie pomóc państwu w zadbaniu o identyfikację wizualną waszych produktów, a także pozyskiwanie większej liczby klientów. Dysponujemy najnowocześniejszym sprzętem, który umożliwia nam stosowanie sprawdzonych technologii, a do tego dysponujemy kadrą wykwalifikowanych i doświadczonych pracowników, którzy są w stanie realizować najbardziej rozbudowane i skomplikowane zlecenia swoich klientów. Jedną z naszych specjalności jest produkcja etykiet termokurczliwych, tzw. shrink sleeve, dzięki którym możliwe jest nie tylko odpowiednie oznaczenie, ale również ozdobienie każdego produktu, dzięki czemu będzie on zdecydowanie wyróżniał się na tle innych, znajdujących się na sklepowej półce. Technologie, z jakich korzystamy, są dużo lepsze od tych tradycyjnych, ponieważ zapewniają wyższą jakość wizualną materiałów promocyjnych, a także ich ponadprzeciętną wytrzymałość.

Nowoczesne shrink sleeve

Czym wyróżniają się etykiety termokurczliwe? Przede wszystkim tym, że są tworzone na specjalnie do tego przeznaczonych foliach, które są w pełni elastyczne i dostosowują się do wszystkich, nawet tych najbardziej nieregularnych kształtów, doskonale sprawdzając się między innymi na butelkach i opakowaniach różnego typu. Wysoka jakość materiału sprawia, że shrink sleeve cechuje odporność na różnego rodzaju czynniki zewnętrzne, a dzięki nanoszeniu nadruków na wewnętrzną stronę, zachowują one swoją wysoką estetykę bez względu na czynniki zewnętrzne, a także sposób magazynowania czy transportu. Aby móc realizować dla państwa zlecenia w najwyższej jakości, korzystamy z nowoczesnej technologii druku fleksograficznego, dzięki któremu nadruki zawsze odznaczają się najwyższą jakością i w ten sposób spełniają oczekiwania najbardziej wymagających klientów.

Technika shrink sleeve jest dzisiaj niezwykle popularna, a my jako specjaliści w tej dziedzinie, jesteśmy w stanie dostarczać państwu najwyższej jakości materiały identyfikacyjne dla waszych produktów – zachęcamy do kontaktu i składania zamówień!