Wydajność Systemu Zdrowia Ohio

W swoim sprawozdaniu nazywa Dążąc Wyższa o ustalenie, gdzie kraje mogą poprawić wydajność w opieki zdrowotnej w stosunku do możliwych do uzyskania punktów odniesienia dla 38 wskaźników dostępu, jakości, kosztów i wyników zdrowotnych, Ohio, które w rankingu na 27., może mieć 589 tysięcy więcej dorosłych ubezpieczone, jeśli poprawiła poziomie do tego z najlepszych krajów, takich jak Hawaje, w stanie Iowa, Minnesota, Maine i New Hampshire.


Commonwealth Fund, prywatna fundacja działa w kierunku wyższej wydajności systemu ochrony zdrowia, opublikowała raport, który pokazuje system opieki zdrowotnej w Ameryce przeżywa stres, z pogarszającą ubezpieczenia zdrowotnego dla osób dorosłych i rosnące koszty opieki zdrowotnej.
Jak podano na stronie internetowej grupy do niniejszego raportu, a zyski w zasięgu dzieci poprawie w wyniku reform krajowych i poprawa niektórych środków szpitalnej i domowej opieki pielęgniarskiej następujących federalnych wysiłków publicznie zgłaszają jakości danych, raport karty wyników podświetlony jest “trwałe znaczne różnice w wydajności pomiędzy państwami i nadal dowody złej koordynacji opieki. ”
Zwiększenie presji kosztów i pogorszenia dostępu przez USA, to powiedział, wraz z różnic geograficznych w wydajności, “podkreślają pilną potrzebę kompleksowych reform krajowych w celu zapewnienia dostępu, zmiany trajektorii kosztów i zwiększenia wartości.”
Najważniejsze wnioski dla Ohio:
• Około 85 procent z 18 do 64-latków miał ubezpieczenia, w dół punktu procentowego od pracy w 2007 r. Jednak dane zebrano w latach 2007-08, zanim kosztować recesja wielu pracowników z pracy i ich zasięg.
• Ohio jest piątym wśród państw za to, że dwie trzecie dzieci przypisanych do domu medycznej – zwykle pediatry – co oznacza, że ​​są na bieżąco o szczepieniach i koordynują opiekę dla wszelkich chorobach przewlekłych.
• Zajmuje 42. miejsce na kompilacji zdrowego życia, w tym zgonów piersi i raka jelita grubego, palenie i otyłość stawek i umieralności niemowląt.
• W porównaniu z krajami o najlepszych wynikach, Ohio ma 2,75 razy więcej hospitalizacji dla dziecięcej astmy i podwoić liczbę przyjęć dla beneficjentów Medicare o warunkach najlepiej zarządzanych w trybie ambulatoryjnym, takich jak cukrzyca.
• Ohio plasuje się na 9 miejscu na przystępności ubezpieczenia pracodawcy na, średnio $ 4.090 dla jednego zakresu, w porównaniu z 4,36 tysiąc $ i $ 3.830 w kraju, w najbardziej przystępnej państwa.
Ohioans chcą opcji publicznej, sondażu wynika,
Według Ohio problemów zdrowotnych Poll 2009, prawie 70 procent dorosłych Ohioans zidentyfikowane opieki zdrowotnej jako priorytet i wierzę opcja publicznych poprawi system. Jeden na trzech Ohioans, w raporcie podano, iść bez opieki.